נומרולוגיה זוגיות

נומרולוגיה זוגיותנושא הזיווגים וקשרים בין גבר לאשה אינו פוסח על תחום הנומרולוגיה. למרות שקיימת התאמה כלשהי בשיעורי החיים הרי שאי אפשר להתעלם מהעובדה שהאדם הוא יצור כל כך מורכב, ולכן לא יהיה זה מדויק לבחור בן זוג רק על סמך מספרו הנומרולוגי אלא לבחון את גישתו לחיים, ואת דרכי התמודדותו עם ארועים שונים. כאשר בודקים התאמה בין שני אנשים, לא מסתפקים רק במספר האישי של כל אחד אלא מחברים את שני המספרים, ויוצרים מספר חדש שהוא מהות הקשר ואופיו. הדבר נכון גם כדי לבדוק התאמה בין שני שותפים עיסקיים ולא רק שותפים רומנטיים.
הנסיון מלמד כי היכולת לפתח חיי שותפות טובים, מהנים וארוכי טווח הם אלו שאנו מוצאים במפה הנומרולוגית שלהם מספרים זהים גם אם במיקומים שונים.


אם נצא מנקודת הנחה שיטחית שבודקים רק את מספרו האישי (שיעור החיים) של כל אחד הרי שיש לנו כבר 81 צירופים אפשריים. לכל אחד יש מספר אישי אפשרי בין 1 עד 9. אבל מספר אישי לבד אינו מספיק ויש להוסיף גם את ביטוי הנשמה, ההתנהגות המוחצת ושביל הגורל וזה עדין לא מספיק טוב. אי אפשר להתעלם מהרכב הספרות הן בתאריך הלידה והן בשם הלידה.
נובע מכך, שהאפשרויות הן רבות ואל לנו להשתמש רק בידע שמציעה נומורולוגיה וזוגיות ככלי מיון חד משמעי לבחירת בן זוג ושותף.
תורת מספרים שהעיקרון הבסיסי שלה היא הטענה כי לכל סיפרה יש משמעות ואופי מעבר לערך המיספרי שלה.
עוד בתקופה בה הידע ויכולת החיזוי באמצעות מדע המספרים היה נחלתם של בודדים, האמינו כי יש קשר בין תאריך הלידה של האדם ושם הלידה ובין המאורעות ודרך החיים בה הוא צועד.


הנומרולוגיה מתייחסת בעיקר למספרים היסודיים מ-1 ועד 9 וזו הסיבה (כפי שנראה בהמשך) שאנו מצמצמים כל צרוף של מספרים עד שאנו מגיעים לספרה בודדת. למשל – המספר 51813 יהפוך לפי שיטת הצימצום ל- 18 = 5+1+8+1+3
9=1+8
הערך הנומרולוגי של צרוף מספרים זה הוא 9
מכיון שכמעט כל דבר מסביבנו ממוספר, אנו יכולים לבדוק את “מערכת היחסים” ביננו ובין הסביבה המקיפה אותנו על ידי תהליך פשוט של צימצום המספרים והבנת המשמעות הרוחנית של הספרה המתקבלת. כך נוכל לבדוק את האנרגיה המיספרית של הבית בו אנו גרים או של הרכב בו אנו נוהגים ועוד ועוד.
לאחר מספר נסיונות מתחילים להרגיש שהמספרים אינם רק צורה וסימבול מתמטי אלא הם בעלי עוצמה ומשפיעים על חיי היומיום.
נומרולוגיה היא כלי המאפשר זיהוי הפוטנציאל איתו הגענו לעולם כדי לממש את יעודנו ולהשלים חובות ושיעורים מתקופות חיים קודמים.
הידע הרב שנצבר בתחום, חשיפתו ונגישותו לכל אחד מאפשר לנו לשלוט טוב יותר על תהליכים שאנו עוברים בחיים ולהבין את מקומנו בעולם.


4,747 views גולשים צפו בעמוד זה